SYNGENTA
Augalų priežiūra, auginimo priemonės, sėklos, sodinukai, beicai, fungicidai, herbicidai, insekticidai
- Trąšos, augalų priežiūros ir auginimo priemonės >>
- Augalininkystė, žemdirbystė >>
- Veislininkystė, sėklų ir sodinukų prekyba >>
Bazelio mieste įsikūrusi Šveicarijos kompanija „SYNGENTA" - pirmaujanti pasaulyje bendrovė augalų mokslinių tyrimų srityje. Įmonė dalyvauja sprendžiant pačias opiausias mūsų planetos problemas - pavyzdžiui, kaip vis daugiau žemės gyventojų aprūpinti maistu. SYNGENTA gali didžiuotis sakydama, kad tai, ką ji daro, yra labai svarbu.
Bandymus su augalais įmonė atlieka jau kelis dešimtmečius, o įmonės mokslininkai dirba visame pasaulyje. Jie augina įvairių rūšių kultūrinius augalus vietos sąlygomis ir dalijasi patirtimi su viso pasaulio augintojais. Tai padeda įmonei SYNGENTA suprasti augalų „kalbą“ ir panaudoti augalų potencialą.
Pagrindinės veiklos sritys:
- Produktų priežiūra. SYNGENTA produktų priežiūra pagrįsta atsakingu ir etišku produktų valdymu per visą jų gyvavimo ciklą, nuo sukūrimo iki utilizavimo.
- Maisto saugumas. SYNGENTA skiria didelį dėmesį tvariam augalų auginimui, augalų sveikatai, jų atsparumui ligoms ir rūpinasi, kad didėjant žemės gyventojų skaičiui, nepritrūktų kokybiško maisto.
- Aplinka. Neužteršta švari dirva, vanduo ir oras, laukinių augalų genetinė įvairovė – būtinos sveikos ir našios žemdirbystės sąlygos. Šiems tikslams skirtos SYNGENTA programos siekia palaikyti arba atkurti aplinkos pusiausvyrą.
- Partnerystė. Bendradarbiavimas su suinteresuotais asmenimis padeda įmonei surasti darnius abiems pusėms naudingus sprendimus, leidžiančius išspręsti daugelį žemės ūkio problemų.
"SYNGENTA"
Zzoom miežių atsiliepimai, hibridinių miežių privalumai
Kokybiškos, patentuotos sėklos profesionaliam auginimui bei gausiam derliui
Beicai, fungicidai, herbicidai, insekticidai, augimo reguliatoriai
Nuo to kaip, po ko ir kada pasėjami rapsai, priklauso ir piktžolių kontrolė. Pasėlio piktžolėtumas yra vienas iš pagrindinių kriterijų, sėkmingam augalų peržiemojimui.
daugiauŽieminių kviečių ligų požymiai ir simptomai, žieminių kviečių kenkėjai. Priemonės nuo žieminių kviečių ligų ir kenkėjų
daugiauBulvių ligų požymiai, bulvių apsaugos priemonės, bulvių kenkėjai ir kontrolės bei naikinimo priemonės
daugiauKaip atpažinti svarbiausius rapsų kenksmingus organizmus ir kokias efektyvias apsaugos priemones būtina naudoti
daugiauBeicai žiemkenčiams, priemonės žiemkenčių šaknų sistemos stiprinimui, sėkmingesniam peržiemojimui
daugiauKaip laiku atpažinti kukurūzų ligas ir kenkėjus, priemonės prieš kukurūzų ligas ir kenkėjus
daugiauKaip auginti salyklinius miežius, dirvožemis salykliniams miežiams, salyklinių miežių sėja ir priežiūra
daugiauVasarinių kviečių apsauga nuo ligų ir kenkėjų, insekticidai ir fungicidai, apsaugos priemonės vasariniams kviečiams
daugiauHerbicidai javams, vienskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimas javuose
daugiauKaip atpažinti ir kovoti su vasarinių miežių ligomis ir kenkėjais
daugiauKaip auginti kukurūzus, kukurūzų sėja, kukurūzų priežiūra ir tręšimas, kukurūzų kombainai ir pjaunamosios
daugiauDirvines smilguoles geriausia naikinti rudenį, nes pavasarį jos javams jau būna padariusios nuostolių, ypač jeigu buvo ilgas ir nešaltas ruduo
daugiauKukurūzų derlių labiausiai mažina baltosios balandos, šerytės, rietmenės ir paprastieji varpučiai.
daugiauŪkininkams pavasarį prireiks žymiai daugiau sąnaudų, nes teks gausiai tręšti per šiltą žiemą jėgas išeikvojusius augalus, daugiau purkšti nuo ligų, piktžolių bei suspėti tinkamu laiku panaudoti augalų augimo reguliatorius.
daugiauPagrindinė problema, apsaugant laukus nuo įkyrių piktžolių - dirvinių smilguolių, yra ilgametis tų pačių produktų turinčių panašų veikimo mechanizmą nuo dirvinės smilguolės naudojimas, skaitinantis piktžolių atsparumo atsiradimą.
daugiauSalyklo gamybos pajėgumų plėtra Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse atvėrė naujas perspektyvas mūsų šalies miežių augintojams, kurie pastaraisiais metais padarę didžiulę pažangą gali sėkmingai konkuruoti vietos ir užsienio rinkose.
daugiauKaip išsirinkti beicą? Kaip tinkamai paruošti ir kokybiškai beicuoti sėklą.
daugiauAugimo reguliatorių panaudojimas rapsuose pavasarį
daugiauHerbicidai kukurūzams, kaip naikinti piktžoles kukurūzuose
daugiauSėklų beicavimas yra viena pigiausių ir saugiausių augalų apsaugos nuo ligų priemonių
daugiauEuropos sąjungos komisijai reikalaujant iš ūkininkų į sėjomainas įsileisti žalinančius augalus, ankštinių augalų plotai labai padidėjo.
daugiauJei planuojama sėti savo ūkyje išaugintą sėklą, ją būtina tinkamai paruošti.
daugiau